THINK Sp. z o.o.
Strona WWW: http://think.pl/
Adres Rubież 46
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-612
Nazwa Firmy: THINK Sp. z o.o.
Telefon +48 61 62 26 949

Program planowanie produkcji

Opis


Duże zakłady produkcyjne zawsze mają mnóstwo zamówień, ogromną kadrę pracowników i magazyny pełne elementów do wykonywania różnych produktów. W takich miejscach bardzo dobrze sprawdza się dobrej klasy program do planowania produkcji, który w najlepszej postaci mogą zaproponować specjaliści z Think. To przede wszystkim rozwiązanie nowoczesne, bardzo dobrze przygotowane pod współczesne potrzeby i zapewniające ogromne możliwości konfiguracji.

Firma stawia na systemy, które można efektywnie wykorzystywać w każdym zakładzie produkcyjnym, niezależnie od skali jego produkcji oraz rodzaju towarów, jakie są wykonywane. Strona internetowa think.pl to z pewnością najlepsze miejsce na zapoznanie się z możliwościami tego systemu. Każdy zakład produkcyjny na pewno szybko doceni możliwości systemu opracowanego przez specjalistów.

Data dodania: 2017-12-22

Dodaj Opinię


Dnia 2018-10-31 13:50:28 derdiss napisał:
Program od Think, który zakupiliśmy do zarządzania produkcją, to jedno z lepszych rozwiązań dostępnych na naszym rynku. Pozwoliło ono zoptymalizować planowanie w naszej firmie. Zakup oceniam na 5/5! :)
Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Komputronik Biznes

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

AR-FIZ

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.