Tent4Rent
Strona WWW: https://tent4rent.pl/
Adres Potocka 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-639
Nazwa Firmy: Tent4Rent
Telefon 224074242

Wynajem namiotów bankietowych

Opis


Planując wydarzenie w plenerze, niezależnie czy jest to drobny koktajl czy duża impreza, warto zdecydować się na wynajem namiotów bankietowych. Jest to rozwiązanie, które ochroni gości przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a dodatkowo doda wydarzeniu odpowiedniego klimatu.

Na rynku działa od lat, doświadczona firma Tent4Rent, która zajmuje się profesjonalnym wynajmem namiotów. Pracownicy, dzięki dużej praktyce wiedzą jaki model dobrać do konkretnego terenu i jak go zamontować, aby spełniał wszystkie wymagania klienta. W asortymencie są namioty mniejsze na małe imprezy oraz duże hale namiotowe na obszerne ceremonie. Każdy klient, może dobrać również asortyment dodatkowy, jak stoły cateringowe, różnokolorowe podłogi, krzesła, stoły i różnokolorowe oświetlenie led. Cena wynajmu jest bardzo atrakcyjna, co w żadnym wypadku nie wpływa na spadek jakości oferowanych usług.

Data dodania: 2019-02-23

Dodaj Opinię


Dnia 2019-04-02 10:29:40 torite napisał:
Namioty na imprezę od Tent4Rent okazały się dobrym pomysłem - nie dość, że rozstawione zostały w ekspresowym tempie, to jeszcze pomogły zabezpieczyć nasz event przed niekorzystną pogodą. Dla mnie są jednymi z lepszych w swojej branży. :)
Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Invenco Sp. z.o.o.

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.