RISING STARS Adrianna Łojszczyk
Strona WWW: https://www.risingstars.com.pl/
Adres Obozowa 60
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-122
Nazwa Firmy: RISING STARS Adrianna Łojszczyk
Telefon 504-430-245

Pierwszy taniec weselny Warszawa

Opis


Dziś śluby i wesela wyglądają różnie, jedni decydują się na huczne wesele, inni na trochę skromniejsze, ale trudno sobie wyobrazić wesele, na którym pierwszego tańca nie zatańczyliby Państwo Młodzi. Pierwszy taniec weselny to miły zwyczaj. W Warszawie można się do niego przygotować szybko i profesjonalnie. Kurs tańca, na którym Młoda Para może dopracować zarówno technikę, jak i elementy choreografii, nie kosztuje wcale dużo, Państwo Młodzi sami decydują, czy chcą jedną, 5, a może 10 lekcji.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły kursu na pierwszy taniec, to warto wejść na risingstars.com.pl, gdzie można się dowiedzieć, że takie kursy dla każdej z par są przygotowywane indywidualnie i w dogodnych terminach, a na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. Wszystko po to, żeby narzeczeni mogli znaleźć czas na lekcje tańca w ferworze ślubnych przygotowań i by były one dla nich przyjemnością.

Data dodania: 2017-12-23

Dodaj Opinię


Dnia 2019-06-06 12:53:44 hisitof napisał:
W tej szkole tańca byłem na kursie, na którym przygotowałem się, wraz z narzeczoną, na nasz pierwszy weselny taniec. :) Pracują tam świetni instruktorzy z pasją i potrafili nauczyć kroków nawet takiego opornego na wiedzę gościa, jak ja.
Ocena: 3
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Invenco Sp. z.o.o.

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.