Madejski Spółka Jawna
Strona WWW: https://www.madejski.com.pl/
Adres Kornela Makuszyńskiego 28
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-752
Nazwa Firmy: Madejski Spółka Jawna
Telefon 12 683 96 00

Sklep hydrauliczny Kraków

Opis


Przedsiębiorstwo Madejski to rozpoznawalny w branży sklep internetowy sprzedający wysokiej klasy elementy z zakresu hydrauliki wysoko- i niskociśnieniowej. Proponowane artykuły spełniają aktualne normy obowiązujące w Polsce oraz Unii Europejskiej i zostały wyprodukowane z porządnych materiałów, co gwarantuje ich długą, bezawaryjną pracę.

Klienci mogą zamówić profesjonalne uszczelnienia, złącza, oleje, armaturę hydrauliczną, węże wysokociśnieniowe, tekstylne, termoplastyczne, otuliny ochronne, manometry, uchwyty do rur, systemy zabezpieczające. Co więcej, podmiot sprzedaje również różnego rodzaju, nowoczesne maszyny do produkcji przewodów, takie jak urządzenie do znakowania tulei, skórowarki i przecinarki do węży, prasy hydrauliczne oraz zaciskarki do przewodów paliwowych.

Przedsiębiorstwo jest przygotowane na realizację niewielkich zamówień dla małych firm oraz dużych i skomplikowanych, pochodzących od zakładów przemysłowych czy warsztatów motoryzacyjnych. Sklep hydrauliczny działa w Krakowie.

Data dodania: 2022-12-28

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

F. H. U. P. M&M

Skawina


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Stalgar

Kraków


Najedź, aby odkryć szczegóły.

ApartZakop.pl

Zakopane


Najedź, aby odkryć szczegóły.