Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych
Strona WWW: http://karomet.pl/
Adres Zakrzewo 57
Miejscowość Radzyń Chełmiński
Kod pocztowy 87-220
Nazwa Firmy: Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych
Telefon 566 - 886 - 303

Odlewy piaskowe

Opis


Oferta firmy Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych to świadczenia, z których może skorzystać zarówno odbiorca prywatny, jak i biznesowy lub  instytucjonalny. Obejmują realizację zamówień na różnego typu odlewy, począwszy od obróbki metali miękkich aż po te o znacznym stopniu twardości. Istnieje też opcja zlecenia odlania pojedynczego egzemplarza.

Aby zachować oczekiwany przez klienta efekt idealnego odwzorowania każdej sztuki, pracownicy wykonują odlewy, stosując formowanie piaskowe lub kokilowe. Metoda działania jest każdorazowo konsultowana z klientem. Z uwagi na kilka możliwości wyboru każda usługa jest rozliczana indywidualnie. 

Kadra firmy zaprasza do zapoznania się z listą świadczeń odbiorców z całego kraju. Jako realizator gwarantujący terminowość wykonania zlecenia bez względu na ilość zamówionych sztuk oraz stopień skomplikowania dostarczonego wzornika, jest w stanie zaproponować korzystne warunki współpracy długoterminowej. Zachęca do kontaktu osobistego oraz ustalenia szczegółów. 

Data dodania: 2022-06-27

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Iluzjonista Mariusz Czajka

Toruń


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Amer Event

Inowrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Choceń


Najedź, aby odkryć szczegóły.