Invenco Sp. z.o.o.
Strona WWW: http://invenco.pl/
Adres Al. Żwirki i Wigury 93
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-089
Nazwa Firmy: Invenco Sp. z.o.o.
Telefon 660000173

Projektowanie pojazdów szynowych

Opis


Pojazdy szynowe to przede wszystkim potężna moc, która może być wykorzystana do realizacji najcięższych nawet zadań transportowych. Z drugiej jednak strony w wielu przypadkach ważna jest także estetyka takiego pojazdu, jego ergonomiczność i dopasowanie do konkretnych warunków, w jakich będzie on wykorzystywany. Usługi firmy Invenco to między innymi specjalistyczne projektowanie pojazdów szynowych, kształtu zewnętrznych ich powierzchni, ale także i samych wnętrz.

Doświadczona firma zatrudnia zespół kompetentnych ludzi, którzy potrafią podejść elastycznie do każdego zlecenia projektowego i zaproponować rozwiązania mogące sprostać wszystkim oczekiwaniom. Firma, której ofertę można dokładnie poznać na stronie invenco.pl, tworzy estetyczne powłoki pojazdów szynowych i jednocześnie stara się zaprojektować ich wnętrze w taki sposób, aby było bezpieczne, ergonomiczne i nowoczesne jednocześnie.

Data dodania: 2017-11-08

Dodaj Opinię


Dnia 2018-04-16 12:11:21 Stefan Majewski napisał:
Przedsiębiorstwo oferuje potwierdzoną przez wielu kontrahentów wysoką jakość usług. Projektowanie maszyn szynowych na najwyższym poziomie!
Ocena: 5
Oceń firmę (5 z 1 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

RISING STARS Adrianna Łojszczyk

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.