Iluzjonista Mariusz Czajka
Strona WWW: https://mariuszczajka.pl/
Adres Sobieskiego 43
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100
Nazwa Firmy: Iluzjonista Mariusz Czajka
Telefon 782817771

Pokazy iluzji - Mariusz Czajka

Opis


Znana z dawien dawna sztuka, jaką cieszą widzów połykacze ognia, opiera się po prostu na tym, że dany kuglarz wypluwa naftę, gdy przykłada do ust źródło ognia – najczęściej niewielką pochodnię.

Mariusz Czajka – znany i lubiany polski prestidigitator – choć nie jest połykaczem ognia, gwarantuje swoim widzom znakomite pokazy iluzji. Wśród znajdujących się w jego repertuarze tricków znajdują się klasyczne psoty, jak wyciąganie monety zza ucha niczego nie spodziewającego się widza, jak również bardzie przemyślne, oryginalne sztuczki własnego pomysłu.

Jeżeli chcemy poznać bliżej pełną ofertę pokazów iluzji, jaką ma do zaproponowania ten iluzjonista – zajrzyjmy na jego oficjalną witrynę WWW, która działa pod adresem: mariuszczajka.pl. Zasadniczo, oferta jest podzielona pod kątem typu widowni oraz wydarzenia, jakiemu ma towarzyszyć spektakl.

Data dodania: 2018-01-20

Dodaj Opinię


Dnia 2019-11-07 15:45:24 seass napisał:
Myślę, że pokazy tego iluzjonisty przypadną do gustu każdemu - i starszym widzom i tym najmłodszym. Z pewnością są na tyle fascynujące, że pozwalają na to by dać się porwać w podróż do świata magii. :)
Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Amer Event

Inowrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Kęsowo


Najedź, aby odkryć szczegóły.