Gastro Masters Michał Pośnik
Strona WWW: https://www.goga-gastro.pl/
Adres Szarotki 12
Miejscowość Marki
Kod pocztowy 05-270
Nazwa Firmy: Gastro Masters Michał Pośnik
Telefon 800 800 490

Ekspres ciśnieniowy do kawy - Gastro Masters Michał Pośnik

Opis


Bez dobrego ekspresu do kawy nie istnieje żadna szanująca się restauracja, nie mówiąc o kawiarni, a nawet bar - doskonale wiedzą o tym założyciele takich przybytków, chętnie korzystają więc z oferty ze strony goga-gastro.pl. Hurtownia wyposażenia gastronomicznego jest szczególnie dobrym miejscem na tego rodzaju zakupy, wiadomo bowiem, że ekspres nie należy do tanich urządzeń, a im jest lepszy, tym droższy, ale tym lepsza też kawa, jaką przyrządza. W przypadku akurat tego napoju nie ma miejsca na kompromisy, toteż założyciele hurtowni stawiają na najlepsze produkty.

Jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, że w warunkach profesjonalnych liczy się szybkość przyrządzania kaw oraz możliwość przygotowania więcej niż jednej filiżanki na raz. Z tego względu sprzęty, jakie można znaleźć w asortymencie hurtowni, doskonale odpowiadają na oczekiwania personelu, ale i gości.

Jednym z chętniej wybieranych produktów jest ciśnieniowy ekspres do kawy, prosty w obsłudze i pozwalający na przyrządzanie znakomitego napoju.

Data dodania: 2022-08-31

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Invenco Sp. z.o.o.

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.