Franknews.pl
Strona WWW: https://www.franknews.pl
Adres
Miejscowość
Kod pocztowy -
Nazwa Firmy: Franknews.pl
Telefon

Franknews.pl | Kredyty frankowe ugody

Opis


Portal informacyjny działający na stronie franknews.pl to bogata baza artykułów, których tematyką są kwestie związane z kredytem udzielonym w walucie CHF. Publikowane wpisy dotyczą podstawy prawnej obowiązującej kredytobiorcę oraz banki, w tym możliwości unieważnienia zobowiązania na drodze sądowej.

Osoby opracowujące artykuły na portalu objaśniają w nich, czym są kredyty frankowe. Analizują też treści ugody pomiędzy bankiem a kredytobiorcą, wskazując dostępne możliwości rozwiązania sporu. Przedstawiane informacje stanowią kompendium wiedzy opracowanej przez prawników.

Wpisy na serwisie oraz forum są na bieżąco aktualizowane. Przedstawiają zarówno porady, jak i gotowe, sprawdzone i legalne narzędzia, z których może skorzystać osoba posiadająca zadłużenie we frankach szwajcarskich i która nadal je spłaca. Portal działa także jako zrzeszenie frankowiczów. Przygotowano możliwość założenia personalnego konta, co pozwala na dostęp do wielu dodatkowych, przydatnych dla kredytobiorcy informacji.

Data dodania: 2022-04-19

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Alicante


Najedź, aby odkryć szczegóły.