Drutex Concept
Strona WWW: https://www.drutex-concept.eu/
Adres Starczanowska 1
Miejscowość Murowana Goślina
Kod pocztowy 62-095
Nazwa Firmy: Drutex Concept
Telefon 61 811 22 83

Drutex Concept | Metalowy stelaż do sofy

Opis


Działając od lat na polskim rynku, pracownicy F.P.H. DRUTEX zdołali zebrać bezcenne doświadczenie, które obecnie procentuje w postaci oferty spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Propozycja sprzedażowa jest zróżnicowana. Obejmuje zarówno całe zestawy (stelaż do łóżka wraz z materacem), jak i pojedyncze elementy dostępne osobno, w zależności od zapotrzebowania odbiorcy. 

Oprócz klasycznych wersji do spania dostawca może przedstawić również modele wielofunkcyjne. W ofercie znajduje się między innymi metalowy stelaż do sofy, który sprawdzi się w salonie lub kąciku wypoczynkowym, a po rozłożeniu stanie się wygodnym miejscem noclegowym dla niespodziewanych gości.

Firma zachęca do zapoznania się z dostępnymi na jej stronie katalogami produktów, obejmujących wersje jedno i kilkuosobowe. Poleca się jako dostawca wyposażenia do domu jednorodzinnego, mieszkania w bloku lub budynku z pokojami na wynajem. Gwarantuje jakość i wytrzymałość stelaży i materacy przez długi czas. 

Data dodania: 2021-12-15

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Komputronik Biznes

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

AR-FIZ

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.