Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz
Strona WWW: https://spectlumacz.pl/
Adres Konarskiego 12
Miejscowość Rybnik
Kod pocztowy 44-274
Nazwa Firmy: Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz
Telefon 32 494 32 69

https://spectlumacz.pl/

Opis


Osoby i firmy zainteresowane tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi na różne języki Europy i Azji powinny zwrócić uwagę na ofertę zamieszczoną pod adresem internetowym spectlumacz.pl.

Specjalnością opisującego tam swoją ofertę biura tłumaczeń jest tłumaczenie dokumentów z bezbłędnym odwzorowaniem sensu pierwowzoru, a także z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad pisowni, gramatyki, stylistyki oraz interpunkcji. Biuro posiada niezbędne uprawnienia do wykonywania tłumaczeń przysięgłych, a potwierdzeniem wysokiej jakości jego działania jest posiadanie najważniejszych norm ISO.

Firmę wyróżniają ponadto konkurencyjne ceny, a także terminowość. Jeśli klientowi bardzo zależy na czasie, pracujący w biurze tłumacze są w stanie przygotować dla niego translację jeszcze tego samego dnia, w którym przyjęli zlecenie lub też następnego dnia roboczego.

Data dodania: 2017-11-01

Dodaj Opinię


Dnia 2019-04-17 14:35:50 enedsinc napisał:
SpecTłumacz to dobrzy fachowcy w dziedzinie tłumaczeń specjalistycznych. Działają z zgodzie z normami ISO, a do tego przestrzegają ustalonych terminów.
Ocena: 3
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Galter meble biurowe i metalowe s.c.

Dąbrowa Górnicza


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec


Najedź, aby odkryć szczegóły.

BZUT

Radzionków


Najedź, aby odkryć szczegóły.