Damy Ognia
Strona WWW: http://damyognia.pl/
Adres Bułgarska 17
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-320
Nazwa Firmy: Damy Ognia
Telefon

Pokaz laserowy Poznań

Opis


Jeśli jesteś fanem sztucznych ogni, zapewne ucieszy Cię wiadomość, że nie musisz czekać do Sylwestra ani na żadną specjalną okazję, żeby móc uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest pokaz laserowy w Poznaniu. Przy dźwiękach dobrej muzyki, w towarzystwie innych ludzi przeżyjesz niesamowite emocje i doświadczysz niepowtarzalnych doznań artystycznych.

A to nie wszystko. Na czas pirotechnicznego show zostanie stworzona specjalna strefa widza i trybuny, które pozwolą uczestnikom doświadczyć potęgi żywiołów przy akompaniamencie dobrej muzyki, która nada temu wydarzeniu odpowiedni ton. Podaruj sobie i bliskim bilety na ten spektakl i daj się wciągnąć w niezwykle wydarzenie kulturalne będące bez wątpienia jednym z największych dopracowanych pokazów w Europie!

Oprócz tego, organizatorzy damyognia.pl oddają do dyspozycji gości strefę gastronomiczną oraz miasteczko piwne. Nawiązuj nowe znajomości, baw się przy dźwiękach muzyki house czy tradycyjnego rocka i przekonaj się, co można wykreować dzięki wiązce lasera czy setek sztucznych ogni. Ten wieczór na długo zostanie w Twojej pamięci!

Data dodania: 2019-06-08

Dodaj Opinię


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Komputronik Biznes

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

AR-FIZ

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.